خط مشی حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی کاربران وب سایت برای ما بسیار مهم است، به همین دلیل است که سیاست حفظ حریم خصوصی را ایجاد کرده ایم تا از نحوه جمع آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات شخصی خود آگاه شوید.
ما این تضمین را به شما می دهیم که اطلاعات و داده های شخصی شما برای اهداف مشخص و تا حدی که برای دستیابی به آن اهداف لازم است جمع آوری شود.

مدت زمان حفظ و نگهداری این اطلاعات تا زمانی خواهد بود که به اهداف لازم دست یابیم.
اطلاعات و داده های شخصی شما در هر زمان به طور قانونی و با آگاهی از موضوع جمع آوری اطلاعات صورت می گیرد. همچنین بازدید کنندگان softprime.ir می توانند صفحات فرعی وب سایت را بدون ارائه اطلاعات شخصی خود مرور کنند.
اطلاعات شخصی با تضمین در برابر گم شدن یا سرقت و همچنین در برابر دسترسی، افشا، کپی، استفاده یا اصلاح غیرمجاز محافظت می شود.

 

حریم خصوصی و پردازش اطلاعات

سافت پرایم توجه زیادی به حفاظت از حریم خصوصی و محرمانه بودن اطلاعات و داده های شخصی کاربرانی دارد که آن ها را به صورت الکترونیکی از طریق فرم های موجود در وب سایت در دسترس قرار می دهند.

اجازه دسترسی کامل به پایگاه‌های اطلاعاتی فقط توسط افراد مجاز و رتبه بالا سافت پرایم امکان پذیر است.

دلایل جمع آوری اطلاعات:

اطلاعات و داده های شخصی شما برای موارد زیر پردازش می شوند:

صرف نظر از هدف پردازش، ارائه داده ها داوطلبانه است، با این حال، عدم انجام آن ممکن است بسته به موارد خاص، از استفاده خدمات انتخاب شده در وب سایت و عملکرد آن یا دریافت آن جلوگیری کند.

 

دامنه پردازش اطلاعات شخصی

داده های شخصی کاربران فقط برای دستیابی به یک هدف کاملاً تعریف شده، مطابق با اطلاعات ذکر شده در زیر پردازش می شوند:

 

دوره نگهداری اطلاعات

اطلاعات و داده های شخصی شما فقط برای مدت زمان لازم برای دستیابی به هدف خاصی که برای آن جمع آوری شده اند ، به شرح زیر نگهداری شوند:

 

دریافت کنندگان داده های شخصی

اطلاعات کاربران فقط ممکن است مطابق با دستورات مقامات قضایی در اختیار نهادهای مجاز برای دریافت داده ها قرار گیرند.

داده های شخصی ممکن است به نهادهایی از جمله آژانس های بازاریابی منتخب و شرکای ارائه دهنده خدمات فنی بر اساس توافق نامه های مناسب و رضایت کاربران، منتقل شوند.

 

سیاست کوکی ها

سافت پرایم داده‌ها را که فقط برای اهداف مدیریت خدمات استفاده می‌شوند در لاگ ها جمع‌آوری می‌کند و آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.

کوئری های HTTP در سرور سافت پرایم ذخیره می شوند و منابع مشاهده شده با URL آنها شناسایی می شوند. اطلاعات جمع آوری شده در لاگ ها عبارتند از:

گزارش‌های جمع‌آوری‌شده حداکثر به‌مدت 24 ماه مورد استفاده برای مدیریت سرویس ذخیره می‌شوند.

 

انواع کوکی ها در وب سایت

از کوکی ها برای پردازش یا ذخیره داده های شخصی استفاده نمی شود. آنها را نمی توان برای شناسایی مستقیم کاربران استفاده کرد و هیچ تغییری در کانفیگ مرورگر یا دستگاه های کاربران ایجاد نمی کنند.